Polityka prywatności WM Engineering S.A.

Niniejsza Polityka prywatności  przedstawia zasady informujące Użytkowników serwisu o aspektach pozyskiwania, przetwarzania, wykorzystywania i zabezpieczenia danych o użytkownikach serwisu. Korzystając z serwisu internetowego WM Engineering S.A.  Użytkownicy akceptują zasady poniższej Polityki prywatności. W ramach podstawowych funkcjonalności serwisu nie zbieramy i nie obligujemy do przekazywania nam danych osobowych. Administrator danych osobowych jest WM Engineering S.A. Grabiszyńska 163, 53-439 Wrocław, NIP 8943057006 REGON 022525346,

Jakie dane zbieramy o użytkowniku?

Podczas Twojej wizyty nasze serwery automatycznie zapisują anonimowe informacje takie jak, adres IP, rodzaj przeglądarki, itp. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem oraz siecią. Dodatkowo nasz serwis gromadzi anonimowe dane dotyczące odwiedzanych stron takie jak: liczba odwiedzin, przeglądarka, czas wizyty itp.

W jakich celach przetwarzamy dane zbierane przez cookies?

Twoje dane zbierane za pośrednictwem plików cookies będą przetwarzane w celu dopasowania treści strony internetowej, a także wykrywania nadużyć oraz pomiarów statystycznych. Naszym uzasadnionym interesem jest dopasowanie treści strony, zapewnienie bezpieczeństwa tych usług, a także ich ciągłe udoskonalanie.

Odbiorcy danych osobowych

Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Usługodawcy m.in. dostawcom usług IT, agencjom marketingowym – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.

Prawa osoby, której dane dotyczą:

Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych:
– prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
– prawo żądania sprostowania danych,
– prawo żądania usunięcia danych,
– prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych,

Odnośniki do innych serwisów

Serwis WM Engineering S.A. może zawierać odnośniki do innych serwisów internetowych oraz komponenty stron zawierające mechanizmy i treści pochodzące od dostawców zewnętrznych. Należy pamiętać, że nie kontrolujemy innych witryn sieci i w każdym przypadku, niniejsza Polityka prywatności serwisu Internetowego nie ma zastosowania do tych stron. Zachęcamy do zapoznania się z politykami prywatności i zastrzeżeniami prawnymi zewnętrznych dostawców